Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

+2
Giotto Nero
Nate
6 posters

 :: Fabuła :: Podróże

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Nate Wto Lis 01, 2016 2:25 pm

First topic message reminder :

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 212727Marvels3
Nate
Nate

Liczba postów : 107
Join date : 09/10/2016

Teczka Postaci
Imię i Nazwisko:
Pseudonim:

Powrót do góry Go down


Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Re: Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Nate Pon Lis 21, 2016 9:47 pm

MG:

Zajmowałaś się oglądaniem punkciku na mapie, kiedy poczułaś ciepłą dłoń na swoim ramieniu. Był to Agent Seagal. Patrząc na Ciebie z uśmiechem rzekł:
-Nie martw się moja droga. Giotto to jeden z najlepszych agentów TARCZY. Słyszałem o nim wiele, na pewno sobie poradzi.
Następnie spojrzał na plany magazynu i kontynuował:
-W jaki sposób mamy się z nimi kontaktować po wejściu do tego betonowego klocka... Jakiś pomysł?
Najwyraźniej Agent nie wiedział jaką mocą dysponuje Sonia.
Nate
Nate

Liczba postów : 107
Join date : 09/10/2016

Teczka Postaci
Imię i Nazwisko:
Pseudonim:

Powrót do góry Go down

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Re: Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Gość Wto Lis 22, 2016 8:42 pm

Wyłączyła się kompletnie na całe otoczenie. Jej wzrok wbity był w ekran na którym niewielki punkcik stopniowo przemieszczał się w stronę jeziora Nero. W sumie, zabawny zbieg okoliczności.
Czując czyjąś dłoń na ramieniu wzdrygnęła się delikatnie i spojrzała w bok na agenta Seagala. Czy martwiła się o Giotto? Wiedziała, że jest najlepszy... ale jednak troska o byłego męża nadal została. Włoszka posłała mężczyźnie delikatny uśmiech i przytaknęła głową.
-Tak, jest najlepszy i sobie poradzi. Wiem o tym..- przyznała mu rację i ponownie wzrokiem wróciła do ekranu biorąc kubek do ręki i dopijając do końca jego zawartość. Wtedy z ust agenta padło pytanie na które Sonia delikatnie się zdziwiła. Nikt mu nic nie powiedział na temat osób, które poszukują jego córki? Kobieta odstawiła naczynie i skrzyżowała ręce na piersiach ponownie przenosząc na niego swoje czekoladowe tęczówki.
-Ja jestem tym sposobem. - wyjaśniła krótko przyglądając mu się uważnie . -Jestem telepatką, mnie ten betonowy klocek w niczym nie przeszkadza. - dodała nieco bardziej się uśmiechając . Wtedy usłyszała głos Giotto, który chwilę wcześniej nawiązał połączenie z boeingiem.
-Oczywiście. - powiedziała wzdychając pod nosem. Uśmiechnęła się delikatnie słysząc jak ją nazwał, miło było znów to usłyszeć. Kobieta wyprostowała się i zaczęła szperać w danych, które posiadali, a także analizując mapę gruntu dookoła magazynu. Może coś znajdzie.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Re: Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Nate Sob Lis 26, 2016 7:33 pm

MG:

Jako żeby było łatwiej wszystkim, a zwłaszcza mi to będę posty dla Ciebie pisał również w temacie magazynu. Nie robisz z/t bo czeka Cię tu jeszcze wątek. Po prostu dzięki swojej mocy telepatii możesz przebywać w kilku miejscach jednocześnie.
Nate
Nate

Liczba postów : 107
Join date : 09/10/2016

Teczka Postaci
Imię i Nazwisko:
Pseudonim:

Powrót do góry Go down

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Re: Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Gość Nie Lis 27, 2016 5:43 pm

Przez dłuższy moment jej wzrok wbity był w ekran, na którym pojawiła się mapa gruntu gdzie Włoszka miała nadzieję coś znaleźć. Przymrużyła oczka i pochyliła się nieco do przodu przyglądając się mapie. Kolor wskazywał na to, że coś znajdywało się pod ziemią.
-Giotto, idź do południowo-wschodniej centralnej części magazynu. Chyba znalazłam podziemny korytarz, tam powinien się zaczynać. - zaczęła powoli, aby mężczyzna dobrze zrozumiał każde jej słowo. -Zejdziecie mniej więcej metr pod ziemię i idąc nim będziecie się kierowali w stronę jeziora. - dokończyła i zagryzła wargę czekając na odpowiedź męża. W magazynie na pewno nie było żadnego wejścia, musieli udać się poza budynek, zapewne w miejsce do którego prowadził podziemny korytarz. Tak wywnioskowała.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y - Page 3 Empty Re: Boeing- Misja T.A.R.C.Z.Y

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 :: Fabuła :: Podróże

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach